KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12487512
nr 1248 7512
Tusch
Rita Loohagen, Strindberg, signerad, 31x25
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:37:17
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr